Enter your keyword

Usługi

Każdy zabieg wykonuję z największą starannością. Zachęcam do zapoznania się z promocjami na dole strony!

W razie pytań zapraszam do kontaktu! :)

Salon Kosmetyczny prowadzony przez certyfikowaną specjalistkę!

Manicure

Piękne dłonie to wizytówka, dzięki której poczujesz się kobieco a pewność siebie towarzyszyć Ci będzie przez długi czas. Pozwól sobie na odrobinę luksusu!

Pragniemy poinformować o nowym zabiegu w naszym salonie! Kruche, delikatne i rozdwajające się paznokcie? Każde małe uderzenie rujnuje Twoje marzenia o mocnych i pięknych paznokciach? Częste zdobienie ich oraz mechaniczne uszkodzenia np. przy pracy z klawiaturą mogą skutecznie to utrudnić. Z pomocą przybywa: System IBX! W przeciwieństwie do tradycyjnych odżywek, wzmacnia on płytkę paznokcia od wewnątrz, poprzez wnikanie w nią oraz spajanie jej górnych warstw.

Pedicure

Stopy wykonują codziennie mnóstwo pracy. Zaniedbane i chore mogą prowadzić m.in. do bólu kręgosłupa. Jeśli cokolwiek wzbudza wasz niepokój lub dyskomfort zapraszam do kontaktu! Szczególnie polecamy pedicure specjalistyczny, w którego zakres wchodzi opracowanie stopy problematycznej: usuwanie nagniotków, modzeli, odcisków (narzędziami rotacyjnymi), wrastających paznokci zakładanie klamer, przerost skóry na piętach, pękające pięty, stopa cukrzycowa.

Henna

Poprawia ona znacząco wygląd twarzy, dzięki czemu jesteśmy piękne bez codziennego nakładania tuszu do rzęs lub pomady na brwi.

Parafina

Nic tak intensywnie nie poprawi kondycji skóry dłoni i stóp jak parafina! Zdecydowanie warto pozwolić sobie na chwilę komfortu i odnowy..

Stopy 30zł
Dłonie 30zł

Wosk

Najbardziej efektywna depilacja ciała to własnie wosk. Umiejętna depilacja jest szybka i z każdym zabiegiem bardziej osłabia niechciane owłosienie.

Salon „Lunula” jest otwarty w nieregularnych godzinach. Aby zapisać się na zabieg prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny, mailowy, przez formularz lub zapis online za pomocą systemu lavito.