Enter your keyword

O salonie

Cichy zakątek pełen profesjonalizmu

Dziękuję, że chcesz poświęcić chwilę na poznanie salonu!

Salon Kosmetyczny prowadzony przez certyfikowaną specjalistkę!

O salonie

Lunula – salon, który powstał z pasji i miłości do piękna. Jest symbolem kobiecości, pełni możliwości i siły tworzenia. W tym jednym słowie kryje się kreatywności i realizowanie swoich marzeń. Przy tworzeniu wnętrza chciałam osiągnąć przyjazną i ciepłą atmosferę. Pragnęłam aby wszyscy goście czuli się swobodnie i traktowali wizytę jak chwilę oderwania się od codzienności. Dlatego wybrałam lokal w zacisznym miejscu a nie witrynę przy ruchliwej ulicy.

To kameralne miejsce dzielę “po sąsiedzku” z Ulą – utalentowaną męską fryzjerką, która stworzyła istną męską jaskinię. Ciepłe, eleganckie kolory skórzanych obić i miejsce na klienta przy ciężkim drewnianym meblu.

Jestem certyfikowanym podologiem, manicurzytką i pedicurzystką. Prywatnie natomiast matką i wielbicielką poruszającego piękna oraz osobą, która potrafi zrobić coś z niczego. Kobietą wielozadaniową. Niezmiennie od 1984 roku mój zawód jest moją pasją, która sprawia mi wiele radości i spełnienia. Regularnie uczestniczę w szkoleniach oraz seminariach, aby na bieżąco śledzić nowości na rynku Polskim i zagranicznym.

Serdecznie zapraszam do obejrzenia zdjęć w galeriach poniżej!

Do zobaczenia w Lunuli,
Violetta Lange

mama-foto

Bezpieczeństwo!

Ze względu na to, że wykonuję również zabieg pedicuru specjalistycznego – bezpieczeństwo klienta jest dla mnie priorytetem. Dlatego w moim gabinecie znajduje się nowoczesny autoklaw klasy B, przeznaczony m.in. do gabinetów lekarskich, szpitali czy studia tatuażu. Posiada on 4 tryby sterylizacji oraz certyfikat CE i EC Directive 93/42/EEC. Narzędzia przed każdym zabiegiem są sterylizowane, również w profesjonalnych rękawach.

Zobacz wnętrze salonu

Starałam się jak mogłam uchwycić na zdjęciach ducha salonu, w którym czeka na Państwa najwyższej jakości obsługa, wiedza i doświadczenie.

PANO_20220206_132206_2

Po sąsiedzku!

Męska (ale zdecydowanie nie brzydsza) część naszego lokalu, pięknie urządzona przez Ulę!